HAKKIMIZDA

2010 yılında Süheda Atılgan ve Zeynep Muluk tarafından kurulan Stüdyometrik, mimarlık ve iç mimarlık konularında, tasarım, projelendirme, danışmanlık, uygulama ve kontrollük hizmetleri vermektedir.

Stüdyometrik, tasarım ve yaşam kalitesi ilişkisine verdiği önemle, mekana değer katan, akılcı ve kalıcı çözümler üretir. Üretilen tasarımların, müşteriden alınan veriler doğrultusunda, işlevsel, estetik, yenilikçi ve sürdürülebilir olmasını hedefler. Bu hedefe ulaşmak için, güncel gelişmeleri takip eder, araştırmaya ve profesyonel işbirliğine önem verir.

Zeynep Muluk

1975 yılında Bursa’da doğdu.
Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Eğitim süresi boyunca Bursa’da ve İstanbul’da çeşitli firmalarda çalıştı. 1997 yılında meslek hayatına başladığı KG Mimarlık’ta ve Ypsilon Tasarım’da ofis, mağaza, zincir işler, otel, konut vb işlerde mimari, içmimari tasarım ve uygulama alanlarında çalıştı. 2005 yılından itibaren KG Mimarlıktaki görevine Proje Müdürü olarak devam etti. Aynı çalışmalara 2010 yılından itibaren StüdyoMetrik ile birlikte devam etmektedir.

Barış Muluk

1972 yılında Ankara’da doğdu.
1995 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden lisans eğitimini tasarımcı olarak tamamladı. Koleksiyon Mobilya’da tasarımcı olarak görev aldı. Akın Nalca Tasarım’da tasarımcı olarak görev aldı. Fuar standı projeleri için tasarım, üretim planlama ve takibi konularında çalıştı. Katalist Ürün Tasarımı Bahadır Güzel ile beraber kurdu. Katalist Tasarım ile çeşitli ürün, stant, sergi tasarımları ve uygulamaları yaptı. 2016 yılından itibaren StüdyoMetrik’te aynı konulardaki çalışmalarına devam etmektedir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünde Strüktür ve Model Uygulama dersleri vermektedir.

HAKKIMIZDA

2010 yılında Süheda Atılgan ve Zeynep Muluk tarafından kurulan Stüdyometrik, mimarlık ve iç mimarlık konularında, tasarım, projelendirme, danışmanlık, uygulama ve kontrollük hizmetleri vermektedir.

→ Devamı

SON YAZILAR
İLETİŞİM
  • Büyük Hendek Cad. Kule İş Merkezi No: 15/405 34420 Beyoğlu – İstanbul

  • info@studyometrik.com

  • +90 212 2920056

  • +90 212 2930076